Agroturystyka

agro1
Na działalność agroturystyczną ośrodek przeznaczył dwa pokoje (2 osobowe) gościnne z łazienkami, wyposażone w TV oraz wspólną kuchnią gazową.

W czasie 2 tygodniowych pobytów turyści mogą korzystać odpłatnie z wyżywienia w stołówce placówki oraz nieodpłatnie z imprez i wycieczek organizowanych dla dzieci, sprzętu placówki: piłek, rowerów oraz terenów rekreacyjnych z możliwością grillowania.

Ośrodek otaczają piękne lasy sosnowe, stwarzające wspaniałe warunki do spacerowania i pieszych wycieczek do rezerwatu “DŁUGOSZA KRÓLEWSKIEGO” – 4 km. i gniazda “ORŁA BIELIKA” – 3 km.

Za dodatkową odpłatnością wg. oddzielnych cenników, można korzystać z nauki jazdy konnej pod okiem instruktora, przejażdżek bryczką, zabiegów w gabinecie rehabilitacyjnym.

W projekcie realizowanym przez Starostwo Powiatowe w Wieruszowie, w naszym gospodarstwie biorą początek szlaki turystyczne w postaci “ścieżki konnej” oraz trasy rowerowej. Dla zagorzałych wielbicieli koni istnieje możliwość pracy i pomocy przy koniach w stajni.

agro3
 

agro