29sty

Zimowisko Wrocław 2024

Szanowny Panie Dyrektorze,

Kolejny – 15 raz przyjeżdżamy z grupą dzieci z Wrocławia do Głazu i kolejny, piętnasty raz jesteśmy zachwyceni profesjonalną , kompleksową  obsługą wypoczynku dzieci i młodzieży w czasie ferii zimowych.
Warunki jakie Pan stworzył dla wypoczynku to nie tylko wspaniała baza – przygotowane pokoje, sale zabaw, warunki higieniczno- sanitarne i wspaniała, smaczna i zdrowa kuchnia ale także i przede wszystkim urozmaicona  oferta aktywnego spędzania czasu wolnego przez  uczestników.  W czasach internetu i sztucznej inteligencji zapewnianie dzieciom bogatej oferty skierowanej na rozwój kreatywności, pozytywnej komunikacji interpersonalnej, odkrywaniu i rozwijaniu zdolności i talentów to alternatywa najlepszego odpoczynku dla uczestników zimowiska. Zatrudnienie  specjalistów do zajęć  warsztatów tanecznych – Marty Brendel, teatru – Martyna Kazimierczuk i Eweliny Niewiadowskiej pozwoliło dzieciom przeżyć magiczną artystyczną przygodę pełnią wspaniałych ról. Zajęcia plastyczne ,gimnastyka korekcyjna oraz program zajęć kulturalnych realizowany przez pracowników ośrodka w pełni uzupełnił popołudniowy blok aktywności. Jednym z walorów oferty była jazda konna. Dla dzieci było to wspaniałe doświadczenie pod kierunkiem instruktora jazdy konnej Pani Anny. Natomiast codzienny nordic walking po lesie bardzo relaksował i wpływał na kondycję fizyczną i zdrowie.
Dzieci, rodzice i opiekunowie za każdym razem mówią , że Głaz to MAGIA. Tutaj, niektóre dzieci jeżdżą 11 lat nawet na 2 turnusy. Kochają to miejsce.
Składam na Pana ręce podziękowanie i najwyższe uznanie za stworzone warunki. Jak dobrze, że jest takie miejsce w Polsce za którym dzieci tęsknią i co roku czekają na kolejny turnus

Listy od rodziców :

 „Jeszcze raz bardzo dziękujemy za opiekę i organizację fantastycznego wyjazdu. Majka pół wieczoru ryczała, że już wróciła do domu. Jest zachwycona, przeszczęśliwa i uznała że to najlepszy wyjazd do Głazu a to dlatego że była świetna atmosfera, świetni opiekunowie i świetni ludzie wokół – super team. W przyszłym roku dwa turnusy 🙂 „

„Dzień dobry, Natalia wróciła BARDZO zadowolona i już mówi, że wróci za rok. „

„ Dzień dobry ! Jak co roku , więc i tym razem nie mogło być inaczej – Nina wrocila bardzo zadowolona z turnusu ! Bardzo dziękuję w imieniu własnym i córki za ten wspaniały czas oraz przeróżne atrakcje” .

 „ Bardzo dziękujemy za waszą pracę Ewelinka zachwycona obozem :)) „

Dziękujemy i pozdrawiamy serdecznie !
Pozdrawiamy również kochane zwierzaki : koniki i alpaki !